Titkár: +36/30/9-642-179 [email protected]
Oldal kiválasztása

Zugló önkormányzat négy éve ünnepli és jutalmazza a Civilek Világnapja alkalmából a kerületben kimagasló színvonalú munkát végző szervezeteket és aktivistákat. 2019-ben többek között Békássy Csaba – Egyesületünk Közlekedési Csoportjának vezetője – kapta meg február elsején a Civil Munkáért Díjat.

A díjazottaknak Sokacz Anikó civil és nemzetiségi tanácsnok, Hajdu Flórián alpolgármester és Tóth Csaba, Zugló MSZP-s országgyűlési képviselője adta át a kitüntetést.

Szorgos munkájával közel 30 éve aktív résztvevője, segítője Herminamező polgári köre 1990. helytörténeti, örökségvédelmi, örökség megőrző tevékenységének. Fáradhatatlan népszerűsítője a szervezet kiadványainak, több kötet szerkesztője, a Zuglói Füzetek sorozatban megjelent “Tömegközlekedésünk története” c. könyv szerzője.

Ezúton gratulálunk a Csabának a kitüntetéséhez, egyben köszönjük az Egyesületünk életében végzett áldozatos, kitartó munkáját is, továbbá azt, hogy a közreműködésére, segítségére mindig lehet számítani…

Néhány kiadvány, melynek szerzői/közreműködői között Békássy Csaba neve is szerepel:

Az eseményen Tihanyi Károly kollégánk is készített fényképeket: